Доба в ООС: бойовики обстріляли позиції ЗСУ з протитанкового ракетного комплексу
15 лютого збройні формування Росії 10 разів порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє штаб ООС в Facebook.
Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також з протитанкового ракетного комплексу, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” противник здійснив п’ять обстрілів по нашим позиціям, а саме:
поруч з Мар’їнкою – з міномету калібру 120 мм противник випустив 12 мін;
неподалік Красногорівки – з протитанкового ракетного комплексу;
у районі населеного пункту Павлопіль – з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї;
два рази поблизу Широкиного – з міномету калібру 82 мм – дві міни, а також противник вів вогонь з ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
П’ять ворожих обстрілів було зафіксовано у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, а саме:
поряд з Травневим – з міномету калібру 82 мм – 5 мін, зі станкового протитанкового гранатомету – вісім пострілів, а також противник вів вогонь з великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;
тричі у районі населеного пункту Оріхове – зі 120-мм мінометів – 34 міни;
поряд з Новолуганським – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
Внаслідок ворожих обстрілів втрат серед українських захисників не було.
З початком цієї доби російські окупаційні війська обстріляли захисників Новолуганського, застосувавши гранатомети різних систем, великокаліберний кулемет та іншу стрілецьку зброю.
За поточну добу втрат немає.
Нагадаємо, 15 лютого у західній частині Азовського моря російські силовики затримали маломірне судно з чотирма громадянами України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.