Документ “12 кроків” для досягнення миру в Україні є ганьбою — Гончаренко
Оприлюднений під час Мюнхенської безпекової конференції документ під назвою “Дванадцять кроків зі зміцнення безпеки в Україні та в усьому євроатлантичному регіоні” – це ганьба, на яку Україна ніколи не погодиться.
Про це сказав депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко у своєму відеоблозі.
“Спочатку Україну на Мюнхенській конференції представляла тільки делегація “ЄС” – Порошенко, Єлісєєв, Гончаренко. Наша делегація починає бити в дзвони, говорити, що “12 кроків” – це безумство. Цю тему починають порушувати американські експерти – колишні посли Гербст, Тейлор, Йованович – і одразу відбулася реакція, документ прибирається з сайту Мюнхенської конференції безпеки. Але наступного дня, в суботу, сюди прилітає Зеленський, у нього тут був виступ у форматі інтерв’ю з журналісткою СNN. Зеленський у своєму виступі жодного слова не сказав про ці “12 кроків”. Цим обурилися світові західні експерти, а Зеленський жодного слова не сказав про цей документ. І як закономірний підсумок, цей документ знову з’явився на порядку денному конференції. Так, наприкінці конференції – це вже не так важливо як на початку. Але він знову з’являється. І це насправді біда”, – сказав Гончаренко.
“Зеленський знову сидів і розповідав історії на рівні дитячого садочку, що його тіло належить Україні, а серце ще трохи належить родині. Нікому не цікаво, кому належить твоє тіло. Це серйозна конференція, на якій треба жорстко відстоювати національні інтереси, говорити, що “12 кроків” – це ганьба, ми не сприймаємо це і ніколи не будемо сприймати”, – наголосив Гончаренко.
Нагадаємо, на думку кандидата політичних наук Андрія Ковальова, президент України Володимир Зеленський під час Мюнхенської конференції підтримав пропозицію президента РФ Володимира Путіна “винести Крим за дужки”.
Нагадаємо, президент Зеленський під час 4-го Українського ланчу під час Мюнхенської конференції з безпеки заявив, що у його ментальності та у його мозку війна на вже Донбасі закінчилася, а Крим “був українським”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.