Дрон вдарив по лабораторії радіаційного контролю біля Запорізької АЕС: що відомо
Безпілотник атакував лабораторію зовнішнього радіаційного контролю тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції, яка розташована за межами периметра станції.
Про це повідомляє МАГАТЕ.
Інцидент стався 3 травня та викликав занепокоєння щодо безпеки ядерних об’єктів у зоні бойових дій.
У Міжнародному агентстві з атомної енергії підтвердили, що отримали інформацію від Запорізької АЕС про атаку безпілотника на лабораторію.
За попередніми даними, постраждалих немає. Наразі також невідомо, чи зазнала сама лабораторія пошкоджень.
У МАГАТЕ заявили, що їхня команда запросила доступ до об’єкта, щоб оцінити ситуацію безпосередньо на місці.
В агентстві наголосили, що будь-які атаки поблизу ядерних об’єктів становлять серйозну загрозу для ядерної безпеки та можуть мати небезпечні наслідки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.