Новини

Два українські вертольоти у Конго завдали удару по повстанцям в джунглях: відео

Два українські вертольоти у Конго завдали удару по повстанцям в джунглях: відео

У ДР Конго два українські вертольоти Мі-24, які несуть вартову службу в аеродромах у містах Гома і Бені, в рамках розвідки та демонстрації сили завдали удару по укріпленням повстанців в африканських джунглях.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Як повідомляють у Міноборони, днями, у зв’язку із загостренням ситуації на півдні Конго, два екіпажі Мі-24, які перебували у режимі очікування на аеродромі Гома, були підняті по тривозі і спрямовані Місією в район активізації угруповань бойовиків в провінції Південне Ківу.

Завданнями українських льотчиків була повітряна розвідка певних районів і демонстрація сили.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.