Два українські вертольоти у Конго завдали удару по повстанцям в джунглях: відео
У ДР Конго два українські вертольоти Мі-24, які несуть вартову службу в аеродромах у містах Гома і Бені, в рамках розвідки та демонстрації сили завдали удару по укріпленням повстанців в африканських джунглях.
Про це повідомляє прес-служба Міноборони.
Як повідомляють у Міноборони, днями, у зв’язку із загостренням ситуації на півдні Конго, два екіпажі Мі-24, які перебували у режимі очікування на аеродромі Гома, були підняті по тривозі і спрямовані Місією в район активізації угруповань бойовиків в провінції Південне Ківу.
Завданнями українських льотчиків була повітряна розвідка певних районів і демонстрація сили.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.