Стрічка новин

Електропостачання в Енергодарі відновлено: міський голова заявив, що ситуація під контролем

Електропостачання в Енергодарі відновлено: міський голова заявив, що ситуація під контролем

Фото: Pixabay

Наразі електропостачання відновили майже в 100% житлового фонду міста Енергодар.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

“Шановні мешканці Енергодара. Розумію, якій резонанс викликало відключення електропостачання в місті. В першу чергу хочу запевнити: приводів для паніки немає”, – йдеться в дописі.

Він пояснив, що внаслідок аварії на ЗаТЕС ДТЕК місто залишилося без світла, але зараз ситуація повністю знаходиться під контролем.

“Як повідомила нам ЗаТЕС ДТЕК, в 19.30 відключився трансформатор АТ-2 з групою АТ-1,2 дифзахистом. “Вибило” блок №2, потім блок №3 – від втрати власних потреб. Причина відключення блока №4 ще з’ясовується. В цілому ж причини аварії на ЗаТЕС – це привід для серйозного розслідування й аналізу фахових інстанцій. Але ситуація вже повністю стабілізована та під контролем! Ще раз підкреслюю: Запорізька АЕС працює як і працювала, жодних позаштатних ситуацій”, – резюмував міський голова.

Він зауважив, що наразі електропостачання відновили на очисних спорудах та ведеться відновлення водопостачання.

“Щодо ситуації в місті. В наслідок аварії без електропостачання залишилися одразу всі підстанції. Підстанції “Луч” та “Водозабір” поновили роботу за пів години. Підстанцію “Райдуга” запустили пізніше. Для цього довелося робити аварійне перепідключення підстанції. Зараз майже 100 відсотків житлового фонду – зі світлом. Відновлено електропостачання на очисних спорудах, ведеться відновлення водопостачання. Роботи тривають”, – розповів Дмитро Орлов.

Нагадаємо, в результаті аварії на місцевій теплоелектростанції місто Енергодар та кілька населених пунктів залишилися без світла.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.