Економіка

Енергетичний “Рамштайн”: партнери виділили Україні сотні мільйонів євро на відновлення

Енергетичний “Рамштайн”: партнери виділили Україні сотні мільйонів євро на відновлення

фото: Міненерго

За підсумками енергетичного “Рамштайну” у Ґданську партнери оголосили про нову допомогу Україні для відновлення енергетичної інфраструктури. Загальна сума додаткової підтримки становить щонайменше 375 млн євро.

Про це повідомив перший віцепрем’єр-міністр України – міністр енергетики Денис Шмигаль за результатами зустрічі міжнародних партнерів.

Найбільший внесок оголосили Сполучені Штати — 175 млн доларів США. Швеція виділить 137 млн євро, Норвегія — 77 млн євро. Також допомогу нададуть Естонія — 2,125 млн євро, Ісландія — 550 тисяч євро та Литва — 4 млн євро.

Кошти спрямують на відновлення пошкоджених енергооб’єктів, захист критичної інфраструктури та підтримку стабільної роботи енергосистеми України.

@Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом@, — зазначили за підсумками зустрічі.

Міжнародні партнери продовжують підтримувати українську енергетику на тлі російських атак по об’єктах інфраструктури.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.