Геращенко закликала українську владу і ОБСЄ відреагувати на скандальний візит представників ОРЛО у Станицю Луганську
Українська влада, учасники Мінського процесу та ОБСЄ мають відреагувати на поведінку і заяви представників терористів “ЛНР” Владислава Дейнего і Ольги Кобцевої у Станиці Луганській.
Про це заявила віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.
“Ця провокація вимагає жорсткої публічної реакції учасників мінського процесу, ОБСЄ (важливо не дати їм відмовчуватися) і української влади. Я висловлюю протест як перший віце- спікер українського парламенту подібним діям і хамській поведінці цих так званих “представників ОРЛО”, – написала Геращенко у Facebook.
Зазначимо, як повідомляє “5 канал”, 6 серпня Дейнего і Кобцева перетнули лінію розмежування у Станиці Луганській і на підконтрольній українському уряду території заявили, що мають право на контроль над Станицею Луганською та Щастям. “Згідно з мінським домовленостями, Станиця і Щастя наші”, – заявив Дейнего главі Станично-Луганської райдержадміністрації Юрію Золкіну.
На це Золкін відповів: “Що значить ваші? Лінія розмежування проходить посередині річки Сіверський Донець. Середина ріки – це середина моста… З якою метою ви сюди прийшли, прийшли спровокувати? Я на своїй землі перебуваю… Вам тут робити нічого”.
На Кобцева порадила Золкіну “прикусити язика”.
За словами Геращенко, це не перший випадок подібної поведінки представників терористів, але таке ще ніколи не відбувалось на підконтрольній Україні території.
“Я шокована . Ці мерзенні персонажі , яких “соціальні ліфти” винесли у “керівники ОРДЛО” приблизно так само поводяться і в Мінську. Якось мені прийшлося викликати білоруську міліцію, коли вони вирвали в мене з рук телефон. Але я завжди жорстко ставила цих персонажів на місце .Ми не дозволяли їм влаштовувати провокації на підконтрольній українській владі території. Ця провокація ускладнює переговорний процес в Мінську, адже жоден учасник з української сторони не зміг би без перешкод потрапити на окуповану територію і не бути при цьому затриманим бойовиками”, – додала віце-спікер Ради.
МІСТ ВІЙНИ: ЧИ ВДАСТЬСЯ ЗЕЛЕНСЬКОМУ ОБ’ЄДНАТИ СТАНИЦЮ ЛУГАНСЬКУ
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.