Новини

Герасимов про загострення на фронті: ми вкотре переконалися, що Росія розуміє тільки мову сили

Герасимов про загострення на фронті: ми вкотре переконалися, що Росія розуміє тільки мову сили

Спроба бойовиків прорвати лінію фронту 18 лютого є ще одним підтвердженням того, що Росія розуміє тільки мову сили та санкцій.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов.

“Для будь-якої людини, яка захищає Україну, чітко зрозуміло, хто агресор і звідки йде агресія. І хто вбиває не тільки наших воїнів, а й мирних громадян. Хто розстріляв автобус у Волновасі, розстріляв квартал Східний у Маріуполі, “Смерчами” накрив Краматорськ, атакував Мар’їнку. Адже всі бачили і російську зброю, і псковських десантників, які заблукали нібито в Україні.

А що стосується Росії, то шість років війни довели дуже просту істину: на жаль, Кремль розуміє виключно мову сили й санкцій. І, між іншим, сьогоднішня спроба прориву лінії фронту з боку російських окупаційних військ ще раз підтверджує, що як тільки РФ відчуває послаблення, вона йде вперед”, – сказав депутат.

Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого.

У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.

Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.

За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.