Новини

Голова ОБСЄ ініціював розширення ролі СММ на Донбасі

Голова ОБСЄ ініціював розширення ролі СММ на Донбасі

Фото: Twitter

Голова ОБСЄ Еді Рама ініціював розширення ролі СММ на Донбасі.

Про це він повідомив під час спільної пресконференції з міністром закордонних справ Вадимом Пристайком. Трансляцію вів “Прямий”.

“Це наша спільна позиція з паном міністром (Пристайком, – ред.), що внесок, який роблять віддані своїй справі співробітники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні – є унікальним та дуже важливим задля зниження напруженості, а також сприяння встановленню миру, стабільності та безпеки. Я також поділяю з паном міністром необхідність зміцнити цю місію, а також всіляко підтримувати цю місію шляхом, в першу чергу, солідного і належного бюджету. Також потрібно забезпечити, щоб спеціальна моніторингова місія не лише продовжила виконувати свою роль, але й розширила свою роль шляхом кращих ресурсів, і шляхом кращого технічного потенціалу”, – заявив Рама.

Нагадаємо, що спостерігачі СММ ОБСЄ зафіксували, що російські збройні формування вели вогонь із зенітної установки неподалік окупованого Золотого-5 (Михайлівки) на Луганщині.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.