Гончаренко розповів, коли очікується перша зустріч групи “Балтік+”
Перша зустріч групи “Балік+” має відбутися протягом найближчого місяця для того щоб визначити наступні кроки.
Про це повідомив член української делегації, депутат політичної партії “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко кореспонденту “Прямого”.
“Погоджено місце зустрічі (Балтік+ – ред.) – це Київ. Коли – це в окремих консультаціях ми визначимо. Але це має відбутися, я думаю, протягом найближчого місяця, для того щоб визначити наші наступні кроки, що і як ми будемо робити разом. Бо це важливо – координація. Це не тільки позиція України, а позиція сьогодні п’яти країн, які об’єдналися. І ми сподіваємося на підтримку Польщі, маємо підтримку від Великої Британії і багатьох делегатів інших країн. Але дійсно на сьогодні непроста ситуація в ПАРЄ. І можу вам сказати, що славновідома розмова нашого президента з Трампом, вже відома на весь світ, також не допомогла. Бо і німецькі, і французькі колеги висловлюють тут образу на ті слова, які вони почули. І взагалі, європейці. І це не додає нам якихось балів, а навпаки створює негативний фон. І це теж факт, який ми маємо визнати”, – розповів Гончаренко.
Нагадаємо, Україна підписала спільну угоду з Латвією, Литвою, Естонією і Грузією про створення постійної групи “Балтік+” у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).
Читайте також: Делегація Росії у ПАРЄ влаштовує антиукраїнські пікети біля будівлі Ради Європи – Гончаренко.
У Страсбурзі розпочалася сесія ПАРЄ, на якій не буде української делегації.
Раніше повідомлялось, що з 30 вересня Україна може втратити будь-яке представництво в Парламентській асамблеї Ради Європи.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.