“Греммі-2019”: названі всі переможці премії
У ніч на 11 лютого в Лос-Анджелесі пройшла 61-а церемонія вручення музичної премії “Греммі”.
Про це йдеться на офіційному сайті нагороди.
Повідомляється, що більше всього нагород зібрав Дональд Гловер, який виступає під псевдонімом Childish Gambino. Його хіт This Is America був визнаний “Записом року” і “Піснею року”, а також удостоївся нагороди “Найкраще відео” і “Найкраще реп-/пісенне виконання”. Зазначимо, що музикант не забрав статуетки, оскільки не був присутній на церемонії.
Премію “Альбом року” здобула кантрі-співачка Кейсі Масгрейвс і її платівка Golden Hour. Також виконавиця забрала статуетки у всіх інших представлених категоріях, а саме: за найкраще сольне кантрі-виконання (Butterflies), найкращу кантрі-пісню (Space Cowboy) і найкращий кантрі-альбом.
Найкращим вокальним поп-альбомом визнали Sweetener Аріани Гранде, але переможниця не з’явилася на “Греммі” через розбіжності з продюсером премії. У категорії “Найкращий традиційний вокальний поп-альбом” перемогла платівка My Way Френка Сінатри, яка виконана кантрі-музикантом Віллі Нельсоном.
Крім того, золотий грамофон отримали Леді Гага і Бредлі Купер. Пісня Shallow” виграла в категорії “Найкраще поп-виконання дуетом або групою” і “Найкраща пісня, написана для візуальних медіа”. Леді Гага також забрала статуетку за найкраще сольне поп-виконання (Joanne).
В категорії “Найкраще реп-виконання” переможцями стали одразу дві пісні — King’s Dead Кендрика Ламара, Jay Rock, Future та Джеймса Блейка, а також Bubblin Андерсона Пака. “Найкращою реп-композицією” стала God’s Plan Дрейка, а в номінації “Найкращий реп-альбом” переможцем в цьому році вперше стала жінка – Карді Бі з альбомом Invasion Of Privacy.
Нагороду в категорії “Найкраще рок-виконання” посмертно вручили фронтмену гурту Soundgarden Крісу Корнелу за композицію When Bad Does Good; “Найкращим метал-виконанням” — Electric Messiah, High On Fire. Найкращою рок-піснею” стала Masseduction, St. Vincent, а “Найкращим рок-альбомом” — From The Fires Greta Van Fleet. Найкращим альтернативним альбомом визнали Colors Бека Хансена.
В номінації кращий новий виконавець перемогла співачку Дуа Ліпа з піснею “Electricity”.
Раніше “Прямий” повідомляв, що академія звукозапису оголосила шорт-лист номінантів музичної премії “Греммі”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.