Хороші новини

Генштаб підтвердив ураження складів БПЛА, ПММ і систем ППО РФ

Генштаб підтвердив ураження складів БПЛА, ПММ і систем ППО РФ

Сили оборони України завдали ударів по складах безпілотників, боєприпасів, пально-мастильних матеріалів та об’єктах протиповітряної оборони російських окупантів на тимчасово окупованих територіях.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Удари відбулися 3 травня та в ніч на 4 травня 2026 року.

Зокрема, українські військові уразили склад БПЛА у Донецьку та Кам’янці Запорізької області, а також пункт управління ворожими безпілотниками поблизу Новогродівки на Донеччині.

Також під удар потрапив склад боєприпасів у Софіївці на тимчасово окупованій частині Запорізької області, склад пально-мастильних матеріалів і склад матеріально-технічних засобів у районі Довжанська, а також польовий артилерійський склад біля Новоселівки на тимчасово окупованій Луганщині.

Крім того, за результатами уточнення попередніх ударів підтверджено ураження зенітного ракетно-гарматного комплексу “Панцир-С1” у районі Нового Світу на Донеччині та радіолокаційної станції П-18 “Терек” у Софіївці Запорізької області.

У Генштабі наголосили, що Сили оборони продовжують системно знищувати логістику, озброєння та елементи ППО противника.

Зазначимо, Президент України Володимир Зеленський повідомив про ураження російських військових об’єктів у порту Приморськ у межах спільної операції українських сил оборони.

До слова, Сили оборони України уразили два судна тіньового нафтового флоту РФ на вході до порту Новоросійськ.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.