Генштаб підтвердив ураження складів БПЛА, ПММ і систем ППО РФ
Сили оборони України завдали ударів по складах безпілотників, боєприпасів, пально-мастильних матеріалів та об’єктах протиповітряної оборони російських окупантів на тимчасово окупованих територіях.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
Удари відбулися 3 травня та в ніч на 4 травня 2026 року.
Зокрема, українські військові уразили склад БПЛА у Донецьку та Кам’янці Запорізької області, а також пункт управління ворожими безпілотниками поблизу Новогродівки на Донеччині.
Також під удар потрапив склад боєприпасів у Софіївці на тимчасово окупованій частині Запорізької області, склад пально-мастильних матеріалів і склад матеріально-технічних засобів у районі Довжанська, а також польовий артилерійський склад біля Новоселівки на тимчасово окупованій Луганщині.
Крім того, за результатами уточнення попередніх ударів підтверджено ураження зенітного ракетно-гарматного комплексу “Панцир-С1” у районі Нового Світу на Донеччині та радіолокаційної станції П-18 “Терек” у Софіївці Запорізької області.
У Генштабі наголосили, що Сили оборони продовжують системно знищувати логістику, озброєння та елементи ППО противника.
До слова, Сили оборони України уразили два судна тіньового нафтового флоту РФ на вході до порту Новоросійськ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.