Глава Marvel натякнув на можливе повернення “Месників”
Глава компанії Marvel Кевін Файгі поспілкувався з виданням IGN і розповів, що чергові “Месники” можуть все-таки з’явитись на світ.
“Я думаю, що так. У якийсь момент мені доведеться сказати “так”. А це, до речі, непоганий заголовок, це можна використовувати”, – каже Файгі.
Будь-яку іншу інформацію щодо релізу він не став розкривати. Глава Marvel також вважає, що використання стрімінгової платформи Disney + має великі перспективи для кіновсесвіту.
Нагадаємо, що “Месники: Фінал” вийшли у 2019 році, і тоді Файгі заявив, що їх продовження в “Фазі 4” чекати не варто. У неї увійдуть 11 фільмів, а крім того, кілька серіалів, які вийдуть на стрімінговому сервісі. Найближчим великим релізом студії є “Чорна Вдова”, яка також поставить крапку в історії Наташі Романової. Також незабаром відбудеться прем’єра шоу “Ванда/Віжн”.
Фільм”Месники: завершення” братів Руссо став найкасовішим фільмом в історії кінематографа і побив рекорд “Аватара” Джеймса Кемерона.
Нагадаємо, що Disney+ презентував другий трейлер серіалу Marvel “ВандаВіжн”, який вийде на сервісі 15 січня 2021 року.