Політика

Голова Нацслужби здоров’я зробив щеплення від коронавірусу

Голова Нацслужби здоров’я зробив щеплення від коронавірусу

Голова Національної служби здоров’я Андрій Віленський вакцинувався від коронавірусу невикористаною дозою, яка залишилася після роботи мобільної бригади.

Про це він розповів у відеозверненні, яке оприлюднено НСЗУ у Facebook.

“Сьогодні я перебуваю у Київській міській клінічній лікарні №1, де сформована команда для проведення вакцинації проти коронавірусної інфекції. На сьогодні та команда, яка працювала, завершує свою роботу, і залишилися невикористані дози вакцини. Це вакцина Covishield/AstraZeneca, вона є безпечною і зареєстрованою в Україні.

Щеплення вакциною, яка є доступною сьогодні, несе менше ризиків, ніж ризик захворіти на коронавірусну хворобу і власне померти. Тому я закликаю всіх громадян, в тому числі медичних працівників, активно щепитися і власним прикладом демонструвати, що ця процедура є безпечною”, – сказав Віленський.

Крім того, головний санітарний лікар Віктор Ляшко також зробив COVID-щеплення вакциною Covishield.

Нагадаємо, раніше Зеленський зробив COVID-щеплення індійською вакциною під час поїздки на Донбас.

Раніше очільник МОЗ Максим Степанов публічно зробив щеплення індійською вакциною CoviShield.

Нагадаємо, Зеленський доручив не зменшувати темпи COVID-вакцинації у вихідні.

Крім того, в Україні стартував запис на вакцинацію від COVID-19 через додаток “Дія”.