Голова Нацслужби здоров’я зробив щеплення від коронавірусу
Голова Національної служби здоров’я Андрій Віленський вакцинувався від коронавірусу невикористаною дозою, яка залишилася після роботи мобільної бригади.
Про це він розповів у відеозверненні, яке оприлюднено НСЗУ у Facebook.
“Сьогодні я перебуваю у Київській міській клінічній лікарні №1, де сформована команда для проведення вакцинації проти коронавірусної інфекції. На сьогодні та команда, яка працювала, завершує свою роботу, і залишилися невикористані дози вакцини. Це вакцина Covishield/AstraZeneca, вона є безпечною і зареєстрованою в Україні.
Щеплення вакциною, яка є доступною сьогодні, несе менше ризиків, ніж ризик захворіти на коронавірусну хворобу і власне померти. Тому я закликаю всіх громадян, в тому числі медичних працівників, активно щепитися і власним прикладом демонструвати, що ця процедура є безпечною”, – сказав Віленський.
Крім того, головний санітарний лікар Віктор Ляшко також зробив COVID-щеплення вакциною Covishield.
Нагадаємо, раніше Зеленський зробив COVID-щеплення індійською вакциною під час поїздки на Донбас.
Раніше очільник МОЗ Максим Степанов публічно зробив щеплення індійською вакциною CoviShield.
Нагадаємо, Зеленський доручив не зменшувати темпи COVID-вакцинації у вихідні.
Крім того, в Україні стартував запис на вакцинацію від COVID-19 через додаток “Дія”.