“Індійський” COVID-штам в Україні: одного з інфікованих уже виписали з лікарні
Головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що два виявлені випадки захворювання в Україні на “індійський” коронавірус не пов’язані один з одним.
“Станом на сьогодні, в Україні було лабораторно підтверджено два випадки інфікування саме штамом “Дельта”. Ці випадки не пов’язані між собою. Це члени двох різних родин”, – сказав Кузін в ефірі одного з українських телеканалів.
За його словами, інфікованих пов’язує лише те, що вони прибули з країн, де спостерігається спалах захворюваності, викликаний “індійським” штамом COVID-19.
“Одна людина – в середньому стані важкості. Результати (тестів – ред.) були отримані 22 червня. І зараз відбувається процес епідеміологічного розслідування цих випадків. Тому в тих людей, які контактували, або знаходяться в зоні ризику, можуть бути додатково відібрані пробні зразки. Щоб попередити або скасувати подальше поширення (штаму “Дельта” – ред.)”, – зазначив Кузін.
Як відомо, Кабінет міністрів обмежив в’їзд в Україну через “індійський” штам коронавірусу.
Нагадаємо, РНБО може повернути обов’язкові ПЛР-тести для туристів у зв’язку з поширенням “індійського” штаму коронавірусу.
Раніше повідомлялося, що Delta-штам Covid-19 зафіксували вже в понад 10 країнах світу
Як відомо, ВООЗ назвала “індійський” штам коронавірусу особливо небезпечним.
Дослідження Департаменту охорони здоров’я та соціального забезпечення Великої Британії показали, що COVID-вакцина Pfizer ефективна проти “індійського” штаму.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.