Кабмін схвалив вихід України з чергової угоди СНД
Згідно з новою постановою Кабміну Україна виходить з України Угоди про координацію міждержавних відносин у галузі поштового та електричного зв’язку.
Про це у своєму Telegram повідомив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.
Зазначається, що угода була підписана у 1992 році у Бішкеку.
Документом доручається Міністерству закордонних справ України в установленому порядку повідомити Виконавчий комітет Співдружності незалежних держав про вихід України з угоди.
Крім того, у пояснювальній записці до проєкту зазначається, що за період, який минув з часу підписання угоди, вона не набула для України практичної реалізації.
Нагадаємо, Кабмін схвалив законопроєкт щодо виходу України “Про вихід з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення відповідної Міждержавної ради”.
Крім того, 16 грудня Україна вийшла з трьох угод СНД у сфері атомної енергетики.
Раніше повідомлялося, що Україна вийшла з чергової угоди торговельної угоди СНД.
Крім того, 17 серпня Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо припинення угоди між урядами України та Росії про взаємне заснування торгових представництв.