Суспільство

Кабмін схвалив вихід України з чергової угоди СНД

Кабмін схвалив вихід України з чергової угоди СНД

Згідно з новою постановою Кабміну Україна виходить з  України Угоди про координацію міждержавних відносин у галузі поштового та електричного зв’язку.

Про це у своєму Telegram повідомив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.

Зазначається, що угода була підписана у 1992 році у Бішкеку.

Документом доручається Міністерству закордонних справ України в установленому порядку повідомити Виконавчий комітет Співдружності незалежних держав про вихід України з угоди.

Крім того, у пояснювальній записці до проєкту зазначається, що за період, який минув з часу підписання угоди, вона не набула для України практичної реалізації.

Нагадаємо, Кабмін схвалив законопроєкт щодо виходу України “Про вихід з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення відповідної Міждержавної ради”.

Крім того, 16 грудня Україна вийшла з трьох угод СНД у сфері атомної енергетики.

Раніше повідомлялося, що Україна вийшла з чергової угоди торговельної угоди СНД. 

Крім того, 17 серпня Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо припинення угоди між урядами України та Росії про взаємне заснування торгових представництв.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.