Новини

Кабмін ухвалив рішення про остаточний перехід на електронний документообіг

Кабмін ухвалив рішення про остаточний перехід на електронний документообіг

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2127444764027686&set=pb.100002865502846.-2207520000.1567420961.&type=3&theater

Кабінет Міністрів України схвалив рішення про остаточний перехід на електронний документообіг. 

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як зазначається, з 1 жовтня обмін документами відбуватиметься повністю в електронній формі.

“Щомісяця державні органи надсилають одне одному тисячі різних документів. Їх доставляють загальні та спеціалізовані поштові служби, бо це насправді тисячі документів. Це скоротить час на доставку і обробку кореспонденції, які будуть приходити через цифрові сервіси, а не доставлятися кур’єрами”, – зазначив голова Кабміну Олексій Гончарук.

Він також додав, це перший крок до повноцінної цифровізації всього документообігу.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів з 1 жовтня планує заборонити паперовий документообіг у державних органах влади.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.