Кабмін звільнив голову Держенергоефективності
http://saee.gov.ua/uk/gallery/photo/737
Кабінет Міністрів України звільнив Сергія Савчука з посади голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження.
Про йдеться у розпорядженні № 1062-р на урядовому порталі.
“Звільнити Савчука Сергія Дмитровича з посади голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України за угодою сторін (пункт 3 частини першої статті 83 Закону України “Про державну службу”)”, – йдеться в розпорядженні.
Іншим розпорядженням №1053 цього дня уряд вирішив провести конкурс на цю посаду на п’ять років із правом повторного призначення без конкурсу ще на один термін.
Сергій Савчук – колишній член експертної ради Громадської спілки “Біоенергетична асоціація України”; керівник проєкту з енергетики ТОВ “ТАС груп”; консультант народного депутата Сергія Тігіпка з 2013 року. На посаду голови Держенергоефективності був призначений у 2014 році.
Раніше повідомлялося, що Зеленський звільнив з посади представника президента в Кабінеті міністрів Андрія Геруса.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.