Харківська компанія “Біолік” подала заявку на реєстрацію в Україні російської вакцини “Спутник V” від COVID-19
Фото: REUTERS
Заявку на реєстрацію препарату російського виробництва подали ще 31 грудня.
Про це компанія “Біолік” повідомляє на власному сайті.
“У зв’язку з численними запитами Адміністрація АТ “БІОЛІК” повідомляє, що 31.12.2020 р на адресу МОЗ України ми дійсно відправили Заявку про державну реєстрацію лікарського засобу – вакцини Гам-КОВІД-Вак, комбінованої векторної вакцини для профілактики коронавірусної інфекції, викликаної вірусом SARS-CoV-2, виробництва ФДБУ “НДЦЕМ ім. М.Ф. Гамалії, МОЗ РФ”, – йдеться у повідомленні.



Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що ситуація навколо вакцини від коронавірусу російського виробництва це типовий приклад гібридних можливостей дипломатії.
Раніше Російський фонд прямих інвестицій заявив, що в Україні вже налагодили виробництво російської вакцини “Спутник-V”
Крім того, повідомлялося, що Білорусь та Аргентина розпочали вакцинацію російською вакциною від коронавірусу.
Нагадаємо, посол США в РФ відмовився від російської COVID-вакцини.