Київська Русь розвалить Московію Путіна – Гопко прокоментувала внесення її в санкційний список РФ
Народний депутат України Ганна Гопко переконана, що опинилась у санкційному списку російської Федерації через свою позицію та відстоювання інтересів країни.
Про це вона заявила в ефірі “Прямого”.
“Жодного бізнесу бізнесу в мене немає ні в Україні, ні за межами. Але останні чотири роки моя діяльність спрямована на відновлення територіальної цілісності, на заклик про посилення санкцій. Я завжди люблю говорить, що Київська Русь розвалить московію Путіна. Такі патріотичні заяви лякають Кремль. Також остання з ініціатив, яка започаткована разом з активістами, це висловлення солідарності та заклик до міжнародної спільноти – це допомогти народам Уралу, які зазнають тиску. Це викликало в РФ неоднозначну реакцію та критику”, – сказала Гопко.
Також вона підкреслила, що санкційний список гібридний і одне з завдань такого списку – замаскувати агентуру та так звані “консерви”.
Раніше “Прямий” повідомляв, що глава уряду Росії Дмитро Медведєв підписав постанову, яка вводить спеціальні економічні заходи щодо 322 громадян і 68 компаній з України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.