Київський суд зняв арешт з акцій російського банку
Господарський суд Києва задовольнив позов Сбербанку Росії та постановив зняти арешт і заборони щодо акцій української “дочки” Сбербанку і рахунків у цінних паперах.
Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення суду від 10 жовтня.
Як відомо, арешт був накладений на виконання рішення Гаазького суду про захоплення Росією майна в Криму.
Суд прийняв доводи позивача, що Сбербанк Росії не є боржником по арбітражних рішеннях, а акції Сбербанку України належать Сбербанку Росії, а не Російської Федерації.
Водночас суд відхилив доводи, що кінцевим власником акцій Ощадбанку Росії є РФ.
Раніше Нацбанк України оштрафував “Сбербанк” на 95 мільйонів гривень.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.