Кличко буде балотуватись у мери Києва на наступних виборах
Фото: Facebook
Міський голова Києва Віталій Кличко має намір брати участь у наступних місцевих виборах.
Про це він заявив на прес-конференції, трансляцію вів “Прямий”.
За словами Кличка, у нього є можливість жити в будь-якій країні світу.
“Я знаю, що таке європейські цінності і європейські стандарти життя. І такі ж стандарти я роблю в своєму місті, тому що пов’язую з ним своє майбутнє. Я буду балотуватися на наступних виборах, тому що багато проектів я повинен ще реалізувати”, – зазначив він.
Раніше депутат фракції політичної партії “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко написав у себе в Facebook, що уряд одноголосно прийняв рішення про звільнення Кличка.
Після схвалення Кабміну рішення про звільнення Кличко має прийняти президент Володимир Зеленський.
24 липня глава Офісу президента України Андрій Богдан звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням звільнити Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.
14 серпня Кличко дав свідчення у НАБУ у кримінальному провадженні, яке відкрили за його зверненням. Провадження стосується публічної заяви Богдана про пропозицію йому якимись особами хабара в $20 млн, нібито від імені і в інтересах Кличка.
За словами народного депутата Тетятни Чорновол, між мером Києва Віталієм Кличком і соратником Януковича Андрієм Портновим, який має відчутний вплив на оточення Володимира Зеленського, існує давній персональний конфлікт.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.