Коли треба було пояснювати людям ситуацію з коронавірусом, Зеленський і Гончарук записували “відосики” і розганяли їх у ЗМІ – Ар’єв
Коли треба було пояснювати людям ситуацію з коронавірусом, Зеленський і Гончарук записували “відосики” і розганяли їх у ЗМІ.
Про це депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв сказав під час виступу з трибуни парламенту.
“Зараз я поясню, що сталося з комунікацією. Не всі люди мають медичну освіту. І не всі розуміють, чим страшний коронавірус, а чого можна не боятися. Якраз коли треба було щось пояснювати людям доступною мовою, у нас президент, прем’єр-міністр записували “відосики”, які розганялися потім і в соцмережах, і в ЗМІ”, – сказав Ар’єв.
Він нагадав, що ексміністр охорони здоров’я Уляна Супрун робила доступні роз’ясненні, коли в цьому була потреба.
“Але питання полягає в іншому. Всі країни евакуювали з Уханя своїх громадян ще на початку лютого. Чому Україна чекала три тижні для того, щоб евакуювати їх якраз в день пам’яті Героїв Небесної Сотні? Це випадково? Чи це недоопрацювання міністерства і інших відомств для того, щоб організувати вчасну і ефективну евакуацію?”, – додав депутат.
Нагадаємо, Гончарук заявив, що рішення направити евакуйованих з Китаю людей в медичний центр Нацгвардії “Нові Санжари” на Полтавщині приймалось оперативним штабом в таємному режимі – “щоб уникнути провокацій”.
Гончарук вважає, що під час евакуації українців із Китаю всі служби спрацювали добре.
Нагадаємо, колона з евакуйованими 20 лютого близько 20:00 заїхала на територію медичного центру у Нових Санжарах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.