Команда Зеленського має чинити тиск на Росію за допомогою міжнародного права – Тетерук
Президент України Володимир Зеленський і його помічники мали б чинити тиск на Росію за допомогою міжнародного права.
Про це в ефірі “Прямого” сказав народний депутат VIII скликання Андрій Тетерук.
“Зеленському та його радникам було б добре чинити тиск на Росію за допомогою міжнародного права. Саме цього боїться Путін. Тому він готується до зміни російської Конституції з метою уникнути міжнародної відповідальності. Зокрема через трибунал у Гаазі, за численні військові злочини, які він скоїв на території України”, – сказав екснардеп.
Тетерук нагадав, що саме Росія винна не лише у захопленні частини українських територій Донецької та Луганської областей, а також в анексії Крису, але й у збитті малазійського боїнга МН17.
“Усе це спонукає Путіна шукати варіанти, де Україна буде поступатись йому. Але, вище керівництво нашої країни боїться чинити спротив Росії та використовувати ЗСУ для посилення наших позицій”, – сказав колишній депутат.
Нагадаємо, що Парламентська асамблея Ради Європи шляхом голосування затвердила повноваження російської делегації.
Як відомо, проєкт резолюції ПАРЄ був підготовлений в моніторинговому комітеті депутатом з Нідерландів Тіні Коксом. У документі пропонується не наклададти на російську делегацію жодних санкцій та обмежень, оскільки після повернення до складу асамблеї РФ виконала низку рекомендацій.
Делегація Росії у ПАРЄ пообіцяла покинути зимову сесію в разі, якщо її повноваження в Асамблеї будуть обмежені.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.