Зеленського “зливає” власна команда – Звіробій
Маруся Звіробій. Фото: Facebook
Команда президента Володимира Зеленського зливає Зеленського.
Про це в ток-шоу “Ехо України” заявила ветеран АТО Маруся Звіробій.
“Команда Зеленського зливає Зеленського. Я це так бачу. Мала задоволення поспілкуватися з прокурором. Слідчий і так вже втомлений від мене за кілька допитів його. Тому що коли я прихожу в ДБР, я допитую свого слідчого, тому що мені нічого не зрозуміло з того, що вони написали. Адже я можу якось аналізувати елементарні речі”, – сказала Звіробій.
Вона розповіла, що не розуміє, як слідчий не вбачає логіки в усьому.
“А сьогодні ще прокурор зі мною познайомився… Я йому кажу: “Ти розумієш, що ти топиш Зеленського лічно?” А він: “Давайте не будемо переходити на лічності”. Я говорю: “Зеленський зі мною не знайомий, ви зі мною не знайомі. Ну так ви зараз познайомитесь з тим, хто такі АТОшники, які зараз прийдуть порядки наводити. Я вас поздоровляю. Ми прийшли. Зараз будемо наводити, що ви тут розводите…” І я пояснила, що військовослужбовців, ветеранів, а особливо добровольців, залякати не вдасться. Мене принаймні не можна залякати. І я буду прикладом для людей, як треба себе вести, коли з тобою поступають свавільно”, – додала Звіробій.
Нагадаємо, сторона захисту подасть апеляційну скаргу щодо обрання запобіжного заходу ветерану АТО, військовослужбовцю ЗСУ Олені Біленькій (Маруся Звіробій).
Раніше ветеран АТО, військовий інструктор Маруся Звіробій заявила про відсутність погроз у відеозверненні, в якому вона спільно з народним депутатом Софією Фединою звернулась до президента України Володимира Зеленського.
Нагадаємо, у ДБР викликали на допити волонтерку, ветерана АТО Марусю Звіробій. Її питали, зокрема, про Софію Федину та ролик, який Федина і Звіробій записали після візиту Зеленського у Золоте.
Звіробій заявила також про можливі допити і обшук у Федини.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.