Новини

Коронавірус в Україні: МОЗ повідомило, скільки хворих підключені до апаратів ШВЛ

Коронавірус в Україні: МОЗ повідомило, скільки хворих підключені до апаратів ШВЛ

Станом на 30 квітня в Україні 58 пацієнтів хворих на коронавірус проходять інтенсивну терапію за допомогою апаратів ШВЛ.

Про це 30 квітня повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час погоджувальної ради депутатських фракцій, трансляцію вів “Прямий”.

За його словами, на випадок масового захворювання на коронавірус в Україні підготовлено понад дві тисячі лікарняних ліжок з апаратами ШВЛ.

“Карантин – працює, незважаючи ні на чиї слова. Сьогодні з 2133 ліжок інтенсивної терапії, забезпечених киснем і апаратами штучної вентиляції легенів, зайнято 58”, – сказав Ляшко.

Нагадаємо, станом на 9:00 30 квітня в Україні зафіксовано 10406 випадків коронавірусної хвороби, з них 261 летальний, 1238 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 540 нових випадків.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.