Кримськотатарського активіста Бекірова перевезуть із сімферопольського СІЗО в лікарню — Денісова
Кримськотатарського активіста Едема Бекірова перевезуть із СІЗО в Сімферополі до лікарні.
Відповідна домовленість досягнута у ході перемовин з Уповноваженою з прав людини в РФ Тетяною Москальково, повідомляє у Facebook український омбудсмен Людмила Денісова.
“На моє прохання Тетяна Москалькова вже поговорила з “керівником” Федеральної служби виконання покарань у Криму і він пообіцяв, що у понеділок Едема Бекірова відвезуть у лікарню для проведення необхідних медичних досліджень, а також нададуть усю необхідну меддопомогу”, – повідомила Денісова.
Також вона розповіла про стан здоров’я ще одного кримського активіста Станіслава Клиха, який незаконно утримується у в’язниці у Верхньоуральську.
“Зі слів Москалькової, Уповноважений з прав людини Челябінської області повідомила їй, що Станіславу зробили усі необхідні аналізи і діагноз раку, який він підозрює у себе, не підтверджується. Буду звертатись до консула для перевірки цiєї iнформацiї”, – написала Денісова.
Раніше “Прямий” повідомляв, що український політв’язень Станіслав Клих підозрює, що хворий на рак шкіри. Він також поскаржився на сильний біль у серці та нирках. Попри такий стан здоров’я, Клиха повернули з лікарні Челябінська до в’язниці у Верхньоуральську.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.