Курт Волкер міг бути останнім спецпредставником США по Україні – Смолій
Звільнення Курта Волкера з посади спецпредставника Державного департаменту США по Україні є великою втратою для нашої країни.
Про це у ток-шоу “Ехо України” розповів політичний експерт Андрій Смолій.
“Це надзвичайно велика втрата для України. Тому що це був один з найголовніших, як би там не було, лобістів України в адміністрації Трампа. Це була та людина, в якої встановлені були надзвичайно теплі відносини з Петром Порошенком. Ми пам’ятаємо про те, що фактично це була людина, яка лобіювала питання допомоги Сполучених Штатів Америки в Україні. І це була людина, яка дійсно зв’язувала нашу Адміністрацію президента, наш уряд, наше суспільство із Білим домом. Тому, звичайно, це велика втрата для України, це велика втрата у нашій боротьбі проти агресора. І це втрата, можливо, такого представника, який міг донести наше питання, нашу позицію, українську, туди, до Білого дому, в Овальний кабінет і сказати, що в Україні насправді відбувається така ситуація, потрібна така-то допомога, потрібно там, наприклад, дотиснути ту ж саму Росію чи десь щось сказати тепле, добре в сторону України”, – заявив Смолій.
За його словами, можливо, такої людини, яка буде так відстоювати українські інтереси, в майбутньому просто не буде – і питання, чи взагалі буде надалі спецпредставник США по Україні.
Зазначимо, відставку Курта Волкера прокоментував п’ятий президент України Петро Порошенко.
Раніше Білий дім опублікував повний текст телефонної розмови між президентами США і України Днальдом Трампом і Володимиром Зеленським, який став приводом для початку імпічменту американського лідера.
24 вересня, Палата представників США оголосила про початок імпічменту президенту США Дональду Трампу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.