Київ частково знеструмлений: ДТЕК повідомив про аварію
Фото: Pexels
Частина Києва наразі перебуває без світла. Відомо, що відсутнє електропостачання у Дніпровському та Дарницькому районах столиці.
Про це повідомляє ДТЕК.
Причиною стала аварія в електромережі.
Енергетики ДТЕК вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи.
Зокрема у відомстві зазначають, що постачання електроенергії має відновитися до 16-ї години.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.