Новини

Київ частково знеструмлений: ДТЕК повідомив про аварію

Київ частково знеструмлений: ДТЕК повідомив про аварію

Фото: Pexels

Частина Києва наразі перебуває без світла. Відомо, що відсутнє електропостачання у Дніпровському та Дарницькому районах столиці.

Про це повідомляє ДТЕК.

Причиною стала аварія в електромережі.

Енергетики ДТЕК вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи.

Зокрема у відомстві зазначають, що постачання електроенергії має відновитися до 16-ї години.

Раніше “Прямий” повідомляв, що ввечері 10 червня під час російського обстрілу відключилася лінія зовнішнього живлення Запорізької АЕС.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.