Київський метрополітен може закривати станції у години пік
Фото: metro.kiev.ua
Київський метрополітен анонсував можливі обмеження на вхід у пікові години для уникнення скупчень пасажирів у вестибюлях.
Про це йдеться у повідомленні метрополітену в Facebook.
В метрополітені зазначили, що обмеження на вхід будуть вводитися для уникнення скупчень пасажирів у вестибюлях.
“Будь ласка, дотримуйтеся карантинних заходів, особливо маскового режиму. Нагадуємо, що для уникнення скупчень у вестибюлях, у пікові години станції можуть обмежуватися на вхід. Просимо, за можливості, враховувати при плануванні поїздок”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що станом на ранок 10 лютого в Україні зафіксовано 3 409 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19.Зокрема, захворіли 244 дитини та 298 медпрацівників.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.