Демонтаж бліндажів ЗСУ є верхом цинізму – Лапін
В районі розведення сил біля населених пунктів Петрівське та Богданівка екскаваторами засипали бліндажі Збройних сил України.
Про це в ефірі “Прямого” повідомив ветеран АТО, депутат Верховної Ради VIII скликання Ігор Лапін.
“Такі новини мене дуже бентежать, як людину військову. Ці бліндажі наші хлопці рили під обстрілами. Демонтувати їх російські окупанти звичайно дадуть, але пан Зеленський обіцяв, що ми в будь-який момент зможемо повернутися на попередні позиції, це на які, на ось ці позиції? Брехня на брехні, це верх цинізму, куди вони будуть повертатися в разі обстрілу?”, – прокоментував Лапін.
Згодом на своїй сторінці в Facebook Ігор Лапін повідомив про повний демонтаж двох бліндажів в районі розведення сил біля населених пунктів Петрівське та Богданівка.
Нагадаємо, 11 листопада українська сторона поінформувала ОБСЄ про завершення розведення сил в Петрівському.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.