Політика

Ліквідація ОАСК: у Зеленського розповіли, що буде з суддями

Ліквідація ОАСК: у Зеленського розповіли, що буде з суддями

Фото: Рixabay

Після ліквідації ОАСК (Окружного адміністративного суду Києва) його суддям запропонують перейти до нового суду. У разі відмови їх можуть звільнити.

Про це заявив представник президента у Конституційному суді України Федір Веніславський, трансляцію вів “Прямий”.

За його словами, суддям ОАСК запропонують перейти в новий окружний суд, юрисдикція якого поширюватиметься на Київ і Київську область.

“Якщо судді, які працюють в Окружному адміністративному суді Києва, не дадуть згоду на переведення в інший суд, – це підстава для їх звільнення”, – зазначив Веніславський.

Також він додав, якщо не буде вистачати суддів у новому суді, то будуть оголошені конкурсні процедури.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт “Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.