Суспільство

Люди, які перехворіли на COVID-19, отримають вакцину – Ляшко

Люди, які перехворіли на COVID-19, отримають вакцину – Ляшко

Фото: Facebook

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко запевнив, що щеплення від коронавірусу робитимуть тим, хто вже перехворів. Водночас таким особам запропонують на пів року відтермінувати щеплення.

Про це Ляшко заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

“Людині, яка перехворіла на COVID-19, може бути рекомендовано пересунути щеплення на 6 місяців, але якщо у неї є бажання, і вона потрапила у пріоритетні групи, перенесена хвороба не є протипоказом до вакцинації”- сказав Ляшко.

Він наголосив, що вакцинація буде безоплатна та добровільна, але вагітним жінкам робити щеплення не будуть. Щодо тестування перед вакцинацією, то воно також буде відсутнє.

Нагадаємо, в Україні створять онлайн-платформу, де можна буде записатися у чергу на вакцинацію від коронавірусу.

За словами головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, у лютому 2021 року Україна отримає 117 тисяч доз американської вакцини від Pfizer та BioNTech від коронавірусної хвороби COVID-19, які розподілять між працівниками профільних лікарень.

Раніше президент Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє почати вакцинацію українців від коронавірусної хвороби COVID-19, а також дозволяє реєстрацію COVID-вакцин в екстреному режимі.

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило календарний план вакцинації українців від коронавірусу. Очікується, що вакцинація українського населення почнеться в лютому 2021 року.

Нагадаємо президент Зеленський заявив, що Україні буде недостатньо COVID-вакцин передбачених фондом COVAX.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.