Люди не звертаються до лікарів: у Кабміні пояснили значне зменшення хворих на коронавірус
У Кабінеті міністрів України пояснили, чому зменшилася кількість хворих на Covid-19, заявивши, що люди стали менше звертатися до лікарів і менше робити ПЛР-тести.
Про це під час селекторної наради заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє прес-служба Офісу президента.
“На тлі зниження всіх показників підтверджується факт, що люди менше звертаються до лікарів і менше роблять ПЛР-тестів. Самостійно хворіють вдома, а звертаються до лікаря і госпіталізуються тільки в разі погіршення стану і важкої хвороби”, – заявив Шмигаль.
За словами прем’єр-міністра, вперше за довгий час кількість активних хворих на Covid-19 в Україні опустилася нижче 200 тисяч. Водночас, незважаючи на зменшення показників нових випадків і летальності, за минулий тиждень зросла кількість госпіталізованих – 12 147 осіб проти 11 630 позаминулого тижня.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє почати вакцинацію українців від коронавірусної хвороби COVID-19, а також дозволяє реєстрацію COVID-вакцин в екстреному режимі.
Раніше Міністерство охорони здоров’я оприлюднило календарний план вакцинації українців від коронавірусу. Очікується, що вакцинація українського населення почнеться в лютому 2021 року.
Нагадаємо президент Зеленський заявив, що Україні буде недостатньо COVID-вакцин передбачених фондом COVAX.
Раніше у МОЗ заявили, що вакцинація українців від коронавірусу може розпочатися 15 лютого.
Крім того, стало відомо, що під час першого етапу Міністерство охорони здоров’я планує вакцинувати від коронавірусу менш як 1% населення.
Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що дефіцит COVID-вакцини в Україні створений штучно.