Ломаченко став кращим боксером WBA місяця
Українець Василь Ломаченко визнаний найкращим боксером року за версією Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) у серпні.
Про це повідомляє пресслужба організації в Instagram.
Своє звання Ломаченко розділив з американським боксером в напівсередній вазі Верджилом Ортісом, який 10 серпня здобув пояс чемпіона WBA технічним нокаутом суперника.
“Звання Боксер місяця і нагороду Honorable Mention в серпні отримали Василь Ломаченко та Верджил Ортіс відповідно”, – йдеться в повідомленні організації.

Нагадаємо, український боксер Василь Ломаченко отримав свою 14-ту перемогу на професійному рингу і виграв чемпіонський пояс за версією WBC в легкій вазі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.