Лише 143 місця: в окупованому Севастополі критична ситуація з ліжками для COVID-хворих
Через новий спалах коронавірусу та поширення “Дельта” штаму в окупованому Севастополі майже не залишилось вільних ліжко-місць для хворих на COVID-19.
Про це під час засідання заявив глава окупаційної адміністрації міста Михайло Розважаєв, повідомляє видання “Крим.Реалії”
За його словами, у Севастополі вільний ліжковий фонд для хворих COVID-19 складає лише 15% від загальної кількості, це 143 вільних ліжка.
“Я розумію, що вільні ліжка ще є, але все-таки потрібно мати необхідні резерви, подивіться ще пропозиції, щоб ще ліжок 150 при необхідності ми могли розгорнути, якщо зростання буде продовжуватися. Якщо людям потрібна госпіталізація, тримати їх на амбулаторному лікуванні не можна”, — наголосив представник окупантів.
Крім того, директор департаменту капітального будівництва Іларіон Гапіцонов додав, що на початку наступного тижня буде введено в експлуатацію новий модуль 9-ї лікарні
“У п’ятницю плануємо завершити роботу з технологічного приєднання, а на початку наступного тижня плануємо ввести об’єкт в експлуатацію. Новий модуль буде розрахований на 40 ліжок”, – підкреслив він.
Водночас представник окупаційної влади та директор департаменту охорони здоров’я Севастополя Віталій Денисов стверджує, що через спалах захворюваності в резерві також перебувають додаткові 30 ліжок у відділенні геронтології.
Нагадаємо, в окупованому Севастополі зафіксували 142 нових випадки захворювання на COVID-19 за добу. Це новий рекорд за кількістю заражень.
Крім того, окупаційна влада Криму розглядає можливість введення обов’язкової вакцинації або регулярного тестування на COVID-19 для осіб, що в’їжджають на окупований півострів.
Раніше член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш заявив, що ситуація зі захворюваністю на коронавірус на окупованих Росією територіях Донбасу катастрофічно погіршується. Наразі кількість тих, хто отримав щеплення від коронавірусу в ОРДЛО мізерна.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.