“М’ясо” в полі: у російській армії почались проблеми з підготовкою солдатів
Російська армія на фронті зазнає великих втрат та стикається з браком людських ресурсів.
Про це “Прямому” розповів військовий оглядач Денис Попович, який був присутній на зустрічі блогерів з Головкомом ЗСУ Олександром Сирським, де й прозвучала ця інформація.
За словами Головкома, про брак людського ресурсу в російській армії свідчать принаймні покази військовополонених. Перед тим як потрапити на передову, вони проходять лише 1-2 тижневу підготовку.
Брак особового складу відчувається навіть попри те, що в Росії виконуються плани щодо рекрутингу так званих контрактників.
Для того, аби підтримувати темпи наступу на тих напрямках, що їх цікавлять, росіяни змушені збирати людей з різних підрозділів, або передислоковувати їх з Росії. Проте, як ішлося вище, рівень їхньої підготовки дуже низький.
Нагадаємо, на зустрічі з блогерами головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що на Покровському та Курахівському напрямках вдалося вивести ситуацію з кризи, а також планується майбутній контрнаступ ЗСУ.
Як повідомляв раніше Генеральний штаб ЗСУ, втрати РФ під час повномасштабної війни перевищили 730 тисяч солдатів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.