Війна

“М’ясо” в полі: у російській армії почались проблеми з підготовкою солдатів

“М’ясо” в полі: у російській армії почались проблеми з підготовкою солдатів

Російська армія на фронті зазнає великих втрат та стикається з браком людських ресурсів.

Про це “Прямому” розповів військовий оглядач Денис Попович, який був присутній на зустрічі блогерів з Головкомом ЗСУ Олександром Сирським, де й прозвучала ця інформація.

За словами Головкома, про брак людського ресурсу в російській армії свідчать принаймні покази військовополонених. Перед тим як потрапити на передову, вони проходять лише 1-2 тижневу підготовку.

Брак особового складу відчувається навіть попри те, що в Росії виконуються плани щодо рекрутингу так званих контрактників.

Для того, аби підтримувати темпи наступу на тих напрямках, що їх цікавлять, росіяни змушені збирати людей з різних підрозділів, або передислоковувати їх з Росії. Проте, як ішлося вище, рівень їхньої підготовки дуже низький.

Нагадаємо, на зустрічі з блогерами головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що на Покровському та Курахівському напрямках вдалося вивести ситуацію з кризи, а також планується майбутній контрнаступ ЗСУ.

Як повідомляв раніше Генеральний штаб ЗСУ, втрати РФ під час повномасштабної війни перевищили 730 тисяч солдатів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.