Мадяр підтвердив ураження головної електропідстанції Севастополя
Електроопора. Фото - Reuters
Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого росіянами Севастополя.
Про це Мадяр повідомив у Фейсбуці.
“Втомилася вночі 24 червня головна електропідстанція Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС (ПС 330/220/110/35кВ “Севастополь”)”, – написав він.
За його словами, “працювали “Птахи” 1 ОЦ Сил безпілотних систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС”.
Також протягом ночі 24 червня “Птахи” СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині росіян на тимчасово захоплених територіях на півдні, підкреслив Бровді.
Нагадаємо, що у ніч проти середи, 24 червня, у тимчасово окупованому Севастополі пролунала серія вибухів. Після цього в місті сталося масштабне відключення електроенергії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.