Війна

Мадяр підтвердив ураження головної електропідстанції Севастополя

Мадяр підтвердив ураження головної електропідстанції Севастополя

Електроопора. Фото - Reuters

Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого росіянами Севастополя.

Про це Мадяр повідомив у Фейсбуці.

“Втомилася вночі 24 червня головна електропідстанція Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС (ПС 330/220/110/35кВ “Севастополь”)”, – написав він.

За його словами, “працювали “Птахи” 1 ОЦ Сил безпілотних систем за координації новоствореного Центру глибинного ураження СБС”.

Також протягом ночі 24 червня “Птахи” СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині росіян на тимчасово захоплених територіях на півдні, підкреслив Бровді.

Нагадаємо, що у ніч проти середи, 24 червня, у тимчасово окупованому Севастополі пролунала серія вибухів. Після цього в місті сталося масштабне відключення електроенергії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.