Марина Порошенко вшанувала пам’ять героїв Дебальцева
Лідер “Європейської Солідарності” у Київраді, голова постійної Комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко біля Стіни пам’яті на Михайлівській площі вшанувала героїв Дебальцева.
Про це повідомляє пресслужба “ЄС”.
Разом з родинами загиблих вона взяла участь у панахиді у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.
“Сьогодні ми прийшли, щоб віддати шану і згадати всіх тих героїв України, які загинули під Дебальцевим. Це страшні дні, коли війна після боротьби в Донецькому аеропорту перемістилася до Дебальцева. Там відбувалися запеклі бої, оскільки там знаходиться великий, важливий для України залізничний вузол, там автошляхи міжнародного значення, які поєднують Луганськ і Донецьк”, – зазначила Марина Порошенко.

“Якщо читати спогади французького президента тих часів Олланда, він згадує, що під час перемовин у Мінську Путін погрожував п’ятому Президенту Порошенку, що він знищить українські війська під Дебальцево”, – нагадала вона.
“Цим він видав себе і російську військову присутність саме там, коли на кілька тисяч українських воїнів, захисників було кинуто десятки тисяч російських регулярних військ”, – наголошує Марина Порошенко.

Вона зазначила – подвиг, який зробили українські воїни під Дебальцево, важко переоцінити й важко забути.
“Сьогодні ми разом з матерями цих хлопців вшанували їх пам’ять, ми були разом на молебні в Михайлівському соборі. Саме тому соборі, який з перших днів Революції Гідності відкрив свої двері для того, щоб приймати героїв і патріотів України. І вже скоро, 18-20 лютого ми будемо вшановувати пам’ять розстріляних на Майдані, а сьогодні ми схиляємо низько голову в пам’яті й в шані великому подвигу наших героїв, захисників під Дебальцево. Світла і вічна їм пам’ять”, – говорить Марина Порошенко.
