Масована атака дронів на Одесу: без світла, води і тепла залишилися сотні будинків
У ніч проти середи, 19 лютого, російські окупаційні війська завдали масованого удару безпілотниками по густонаселеному району Одеси.
Про це повідомив міський голова Геннадій Труханов.
“Внаслідок масованого ворожого удару по густонаселеному району міста. Відсутнє електро-, водо, та теплопостачання у великій частині будинків” – йдеться у дописі.
За його інформацією, без тепла залишились лікарні, поліклініки та обʼєкти соціальної інфраструктури.
Без світла і опалення залишилися 14 шкіл, 13 дитячих садочків та великий мікрорайон житлової забудови – понад 500 будинків. Фахівці вже оцінюють наслідки та визначають, скільки потрібно часу на їх ліквідацію.
Суттєвих пошкоджень зазнали дитяча поліклініка та дитячий садок.
“Розгортаємо палатки. Зранку районна адміністрація почне приймати заяви від мешканців пошкоджених квартир. Комунальні служби ліквідують наслідки атаки. Відомо про одного постраждалого, якому надають допомогу в лікарні” – зазначив Труханов.
Повідомляється також, що заклади освіти, в яких відсутнє тепло та світло, не прийматимуть дітей – до покращення ситуації.
У місті працюватимуть пункти обігріву та пункти незламності, де можна буде зігрітися, підзарядити гаджети та випити гарячого чаю.
Голова Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив про постраждалих від російського удару.
“Постраждало 4 особи, серед них одна дитина. Всі госпіталізовані у стані середнього ступеня важкості” – написав Кіпер.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.