Новини

Майже кожен четвертий військовослужбовець не пройшов перевірку на поліграфі

Майже кожен четвертий військовослужбовець не пройшов перевірку на поліграфі

Близько 17% українських військовослужбовців отримали негативний результат при перевірці на поліграфі.

Про це повідомив заступник начальника відділу з питань запобігання і виявлення корупції Міністерства оборони України (МОУ) Станіслав Коношук на брифінгу .

“Перевірку проходили всі, включно з міністром оборони. Він проходив перший, потім було перевірено всіх заступників міністра. Однак негативний результат з перевірки на поліграфі не є рекомендацією для звільнення. Ось так, майже 17% військовослужбовців отримали негативний результат”, – сказав Коношук.

Він також додав, що найбільше кількісних корупційних порушень у структурі МОУ було зафіксовано саме в діяльності військових комісаріатів і у сфері закупівель.

Раніше “Прямий” повідомляв, що 31 жовтня на Донбасі окупанти 24 рази відкривали вогонь по позиціях наших військ. Двоє українських військових отримали поранення.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.