Майже кожен четвертий військовослужбовець не пройшов перевірку на поліграфі
Близько 17% українських військовослужбовців отримали негативний результат при перевірці на поліграфі.
Про це повідомив заступник начальника відділу з питань запобігання і виявлення корупції Міністерства оборони України (МОУ) Станіслав Коношук на брифінгу .
“Перевірку проходили всі, включно з міністром оборони. Він проходив перший, потім було перевірено всіх заступників міністра. Однак негативний результат з перевірки на поліграфі не є рекомендацією для звільнення. Ось так, майже 17% військовослужбовців отримали негативний результат”, – сказав Коношук.
Він також додав, що найбільше кількісних корупційних порушень у структурі МОУ було зафіксовано саме в діяльності військових комісаріатів і у сфері закупівель.
Раніше “Прямий” повідомляв, що 31 жовтня на Донбасі окупанти 24 рази відкривали вогонь по позиціях наших військ. Двоє українських військових отримали поранення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.