Майже половина українців помирає від неправильного харчування: Супрун оприлюднила шокуючу статистику
Виконувачка обов’язків Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун навела сумну статистику, яка висвітлює кількість смертей через неправильне харчування.
Про це очільниця МОЗ написала на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на статтю Дар’ї Озерної.
Мова йде про велике дослідження, в якому аналізували зв’язок харчування та ризиків смерті через серцево-судинні хвороби.
“В результаті Україна посіла перше місце за смертністю від цих хвороб у Європі. 4 смерті з 10 пов’язані саме з неправильним харчуванням”, – зазначається у статті.
Причиною цього є шкідливі продукти, які псують здоров’я.
“Якщо коротко — українці споживають багато хліба, солодощів, солі, смажать на соняшниковій олії та вживають багато алкоголю. Натомість споживають мало фруктів, цільнозернових злаків, бобових, горіхів та риби”, – говориться у дослідженні.
Нагадаємо, Уляна Супрун спростувала найбільш відомі “антиваксерські” міфи про кір.
Раніше повідомлялося, що Уляна Супрун розповіла, як правильно готувати їжу в мікрохвильовій печі, щоб зберегти корисність продуктів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.