Суспільство

Мажоритарники скаржаться, що у бюджеті-2019 їм вперше не “виділили” коштів на округи – Береза

Мажоритарники скаржаться, що у бюджеті-2019 їм вперше не “виділили” коштів на округи – Береза

Мажоритарники скаржаться на те, що бюджет наступного року не передбачає грошей на округи в Україні.

Про це в ток-шоу “Прямий” ефір” на “Прямому” заявив позафракційний народний депутат  України  Борислав Береза.

“Я спілкувався зі своїми колегами – ті, хто в партії і ті, хто є мажоритарниками. Мажоритарники кажуть: “Бориславе, Ви бачили в бюджеті немає грошей на нас”, я говорю: “Що означає “на вас?”. “Ну як, ви ж розумієте, що ми віддали голоси – повинні бути гроші на округи, а їх немає. Цей поганий МВФ це вибив взагалі і як Гройсман буде збирати наші голоси”. Це дуже цікаво чути. Вони не готові голосувати. Чому? Тому, що завжди за рік перед виборами вони звикли отримати гроші, на ці гроші фактично робити компанію, звикли акумулювати і запускати свої структури. Це по-перше, а по-друге ще будуть ігри – одні казатимуть: “Цей бюджет не збалансований, він загроза для держави”, а інші апелюватимуть їм: “Цей бюджет потрібен, ящо ми його не приймемо це буде катастрофа”. Потім вони один з одним поспілкуються, вийдуть до людей і скажуть: “Розуміючи всю відповідальність, яка лежить на нас зараз, ми врахували всі побажання виборців і будемо голосувати за цей бюджет. Нам соромно, але країні це потрібно”, – роз’яснив Береза.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.