Меланія Трамп вперше після операції з’явилася на публіці
Перша леді США Меланія Трамп вперше після операції на нирках, яка пройшла 14 травня, з’явилася на публічному заході.
Про це повідомляє CNN.
Повідомляється, що вона разом з чоловіком, президентом США Дональдом Трампом вшанувала пам’ять військових, загиблих в Ірані.
“Я звертаюся до всіх тих, хто втратив близьких… Наш народ сумує разом з вами. Ми як і раніше зобов’язані кожному з них, і ми шануємо їх сьогодні, з їх сім’ями”, – сказала Меланія.
Tonight @POTUS & I were honored to pay tribute to our fallen heroes. Thank you to the Gold Star families that joined us in celebration & remembrance. pic.twitter.com/6oSh1t88G7
— Melania Trump (@FLOTUS) 5 июня 2018 г.
Нагадаємо, Меланії Трамп зробили операцію на нирках для лікування доброякісного утворення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.