Менш ніж через тиждень я доповідатиму на Генасамблеї ООН по ситуації на окупованих Росією територіях – Порошенко
Президент України Петро Порошенко 20 лютого доповідатиме на Генеральній асамблеї ООН щодо ситуації на окупованих Російською Федерацією територіях.
Про це глава держави повідомив під час візиту на Харківщину, трансляцію вів “Прямий”.
“Менш ніж через тиждень я буду в Нью-Йорку з трибуни Генасамблеї ООН вперше доповідати по ситуації на окупованих територіях, вимагаючи захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. Ця окупація принесла не лише численні страждання. Україна заплатила за це найвищу ціну – життями своїх Героїв. Також вони завдали важкого удару по українській промисловості”, – повідомив він.
Раніше в ексклюзивному коментарі “Прямому” постійний представник України при ООН Володимир Єльченко повідомив, що 20 лютого на засіданні Генеральної асамблеї ООН виступить президент України Петро Порошенко.
Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко анонсував обговорення теми окупації Донбасу та Криму на засіданні Генасамблеї ООН.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram