Метро на Виноградар: названа компанія, яка будуватиме нову гілку підземки
У системі публічних закупівель Prozorro закінчився конкурс на будівництво гілки метро, що сполучить станцію “Сирець” та житловий масив Виноградар.
Про це повідомляє прес-служба київського метрополітену.
“У системі публічних закупівель Prozorro завершено аукціон на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі (дільниця від станції “Сирець” до станції “Проспект Правди” з двома станціями (“Мостицька” та “Проспект Правди”) та дільницею вилочного відгалуження в бік станції “Виноградар” (І черга будівництва)”, – йдеться в повідомленні.
Наразі найнижчу ціну (на 12 мільйонів 214 тисяч гривень нижче очікуваної вартості) за виконання робіт запропонувало ПАТ “Київметробуд”.
Відповідно до законодавства розпочато процедуру акцепту.

Раніше “Прямий” повідомляв, що столична “підземка” планує капітально відремонтувати 13 станцій.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.