Новини

Ми фінансуємо бюджет і армію РФ – Ляшко про купівлю російської електрики

Ми фінансуємо бюджет і армію РФ – Ляшко про купівлю російської електрики

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1425976934137566&set=a.112979875437285&type=3&theater

Закупівля російської енергетики є величезною катастрофою для національних інтересів України.

Про це журналістам заявив народний депутат VIII скликання Олег Ляшко, передає “Прямий”.

“Цей так званий державний діяч Герус, а насправді російський слуга, провів закон, по якому з 1 жовтня цього року закуповується російська електроенергія. Це величезна катастрофа для національних інтересів України”, – сказав екснардеп.

Ляшко додав, що через закупівлю російської енергетики Україна не лише позбавляє роботи вітчизняні підприємства, але й фінансує армію держави-агресора.

“У результаті російської енергетичної експансії ми втрачаємо гроші, робочі місця, зупиняються підприємства, виробництва, люди залишаються без роботи. Тому енергетики й шахтарі їдуть пор закордонах шукати роботу, бо в Україні вони не потрібні. Ми за свої гроші фінансуємо російський бюджет і російську армію”, – наголосив лідер “Радикальної партії”.

18 вересня Герус пролобіював поправку в закон “Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії”, яка дозволила імпорт електроенергії з країн, що не входять до Європейського енергоспівтовариства. За його версією, імпорт мали здійснювати з Білорусі, проте 1 жовтня компанія “Юнайтед Енерджі” почала імпорт електроенергії з РФ. Факт початку імпорту електроенергії з Росії підтвердили в НЕК “Укренерго”. Експерти пов’язують компанію “Юнайтед Енерджі” із олігархом Ігорем Коломойським.

Раніше в РФ підтвердили, що Україна стала експортувати електроенергію з Росії після 4-річної перерви.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.