Міненергетики створило нове держпідприємство “Укрвугілля”
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2433500020254106&set=ecnf.100007823957053&type=3&theater
Міністерство енергетики та захисту довкілля України створило нове державне підприємство “Укрвугілля”.
Відповідний наказ підписав міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель.
“Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України про управління об’єктами державної власності та про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, наказую створити Державне підприємство “Укрвугілля”, затвердити статут ДП “Укрвугілля”, — зазначається у документі.
Департаменту по роботі з персоналом міністерства віддано розпорядження вжити заходів щодо призначення керівника ДП “Укрвугілля” в установленому порядку.
Основною ідеєю створення підприємства є забезпечення належного і прозорого функціонування ринку вугілля, захист українського виробника від впливу неконтрольованого імпорту, а також стале забезпечення потреб вітчизняних споживачів у дефіцитних марках вугілля.
Як пише видання ExPro, рішення про створення ДП “Укрвугілля” прийнято з метою усунення недоліків діючої системи реалізації вугілля, видобутого державними вугледобувними підприємствами; проведення єдиної держполітики щодо видобутку, переробки та реалізації вугілля; оптимізації структури ринку закупівель, зокрема імпортних; створення єдиної платформи для оперативного реагування на проблеми вугільної галузі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.