“Мінера” столичного мосту Метро помістять до психлікарні
Дніпровський районний суд столиці задовольнив клопотання прокуратури Києва про зміну запобіжного заходу підозрюваному у “мінуванні” мосту Метро з утримання під вартою на госпіталізацію у психіатричну лікарню.
Про це повідомляє пресслужба Київської прокуратури.
Таке рішення суд прийняв на засіданні 20 січня 2020 року.
“Згідно з результатами судово-психіатричної експертизи, чоловік на момент вчинення кримінального злочину по своєму психічному станом не міг усвідомлювати свої дії та керувати ними. За висновком лікарів, в даний час психічний стан останнього не змінився, у зв’язку з чим він вимагає застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації в установу з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом”, – повідомили у столичній прокуратурі.
До суду було внесено клопотання про зміну вказаній особі раніше обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на поміщення до спеціалізованого медзакладу в умовах, що виключають небезпечну поведінку в межах строку досудового розслідування.
Читайте також: “телефонний мінер”, який зірвав понад 100 засідань в Оболонському районному суді, постане перед судом.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.