Новини

Міністерство буде розблоковане: Супрун поїхала на засідання уряду

Міністерство буде розблоковане: Супрун поїхала на засідання уряду

Відсторонена від виконування обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун має намір 13 лютого поїхати у Кабмін для того, щоб розблокувати роботу МОЗ.

Про це вона повідомила під час брифінгу, трансляцію вів “Прямий”.

Супрун нагадала, що Окружний адмінсуд досі не виніс рішення щодо клопотання Кабміну про скасування тимчасової заборони Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

“Ми сприймаємо це як навмисне затягування процесу. Робота міністерства заблокована вже тиждень. Ми вимагаємо, щоб суддя негайно оголосив рішення”, – сказала вона.

Супрун також додала, що відразу після брифінгу поїде в Кабмін, щоб вирішити питання розблокування діяльності МОЗ.

“Після прес-конференції я їду в Кабмін. Сьогодні є засідання уряду, і ми будемо вирішувати це питання. Міністерство буде розблоковане”, – сказала Супрун.

Нагадаємо, народний депутат України Володимир Куренной заявив, що відсторонення Уляни Супрун є політичним замовленням медичної мафії.

Раніше повідомлялося, що в уряді виступили з гучною заявою на підтримку Уляни Супрун.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.